ПРОДУКЦИЯ КОМПАНИИ

Сублімаційний друк від 110 грн/м.кв

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ.

Наша компанія є виробником, тому ми пропонуємо найприємніші ціни і швидкі терміни виконання. До кожного замовлення підходимо індивідуально і маємо можливість втілити в життя найсміливіші побажання Ваших клієнтів.

Для початку співпраці треба заповнити анкету та передати її менеджеру за телефоном 095 710 17 38(Viber) Ольга. Після розгляду її ми обов’язково зв’яжемося з вами щоб надати прайс на послуги та зразки тканини.

Цифровий друк.

Цифровий друк на тканині заслуговує на особливу увагу тих, хто займається декоруванням інтер'єрів, а також розміщенням зовнішньої і внутрішньої рекламної та виставкової продукції.

Нанесення друку на тканину здійснюється сублімацією. Для цього використовується звичайний п'езоструйний широкоформатний принтер і каландровий термопрес. На першому етапі зображення друкується на спеціальному термотрансферному папері і під високою температурою переноситься на тканину, для традиційної сублімації можна використовувати необмежений кількість матеріалів. Головне, щоб матеріал для сублімації був білого кольору і не менше, ніж на 70% складався з поліестер.

Компанія «Клевер» пропонує свої послуги фотодруку на тканині і займається виробництвом таких видів продукції: фотоштори, фотофони, наволочки, скатертини, декоративні подушки, кухонні прихватки і рукавички, серветки, прапори і навіть дитячі іграшки.

Штори з фотодруком створюють чудову атмосферу в інтер'єрі, затемнюючи приміщення від світла і оберігаючи Ваш спокій під час відпочинку. Штори з фотокартками друкуємо на блекауті, атласі, креп-сатині, габардині, сатені та шифоні. При цьому Ви можете замовити індивідуальне зображення і необхідні розміри для своїх штор!

Друк прапорів. Окремий сегмент у виробництві текстилю з фотодруком займають прапори і рекламна продукція. Для створення прапорів використовується метод сублімації, що дозволяє отримати яскраві і насичені кольори. Прапори, надруковані сублімаційним методом мають високу ступінь зносостійкості, стійкі до дії ультрафіолетових променів і цілком підходять для зовнішнього і внутрішнього застосування.

Для виробництва продукції використовуються екологічно чисті матеріали, підтверджені висновком санітарно-епідеміологічної служби України від 2.08.12 № 05.03.02-03 / 77524.

Рулонні штори. Практичний аналог традиційним шторам. Нзвично прості та зручні у побуті. Друк на них здійснюється простіше, ніж на інших тканинах за рахунок щільного матеріалу.

Друк і пошиття покривал, наволочок, скатертин. Технологія цифрового друку на тканині дає можливість створювати реалістичні зображення. Ми пропонуємо комплексні послуги друку та пошиття домашнього текстилю: покривал, наволочок, скатертин та ін. Пошиття здійснюється досвідченими фахівцями швейного цеху на професійному швейному обладненні. Цифровий друк на тканині відкриває широкі можливості для сучасного оформлення Вашого інтер'єру. Телефонуйте і зробіть своє замовлення прямо зараз!

Як зробити замовлення ?

Написати чи зателефонувати менеджеру, передати зображення, розміри комплекту та вказати тканину на якій треба виконати замовлення. Все! Менеджер оформить замовлення того ж дня.
Термін виконання до 5 робочих днів або ж по індивідуальній домовленості. Днем початку виконання замовлення вважається день внесення передплати, а після виконання ви обов’язково отримаєте повідомлення від нашої компанії.

Вимоги до макетів:

  • Розширення файлу: TIFF
  • Кольорова модель: RGB
  • Розмір файлу до 300 Мб
  • Розширення файлу не більше 250 dpi
  • Всі шари злиті
  • Файл не повинен містити інших каналів, крім RGB
  • Бажана формула чорного кольору: 60; 50; 50; 100
  • Масштаб: 1:1

Ми пропонуємо Вам та вашим клієнтам не лише примірники тканин, а й зразок друку обраного зображення, що дозволить стовідсотково підібрати колір та тип тканини для споживачів. Нижче перераховані типи тканин для попереднього ознайомлення:

Габардин – поліефірна, матова, біла тканина щільного плетіння, щільністю 160 г / кв.м. Чудово пропускає повітря і добре абсорбує вологу. Зносостійкий, добре утримує свою форму в виробах і не примхливий в чищенні. Матова поверхня і висока щільність габардину дозволяє будь-якому зображенню виглядати на ньому багато.

Блекаут – світлонепроникна тришарова тканина біло-сірого кольору, щільністю 264 г / кв.м з поліефірного волокна з подвійним сатиновим плетінням. Має здатність затримувати сонячне світло, прекрасно зберігає форму, не вицвітає, володіє тепло- і звуко-ізоляційними властивостями.

Сатен – блискуча, гладка на дотик біла поліефірна тканина, особливого сатинового плетіння щільністю 178 г / кв.м. Лицьова сторона нагадує шовк або атлас, але при цьому його поверхня матова, відмінно розсіює світло не дає відблисків. Тканина Сатен володіє високими зносостійкими якостями.

Атлас – шовкова або напівшовкові тканина атласного переплетення щільністю 130 г / кв.м з гладкою блискучою поверхнею. Атлас гладкий на дотик.

Креп-сатин – шовкова тканина з дрібнозернистою поверхнею щільністю 160 г / кв.м, має характерний блиск, гладка на дотик, зносостійка і нагадує атлас.

Шифон – тканина з ниток крепового скручування, полотняного переплетіння, світлопроникний, щільністю 46 г / кв.м. Прозора і тонка, фактура її на дотик не гладка, а досить шорстка.

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!